Back to top

ANALYYTIKOT

KONE - Sijoittajat

Seuraavat analyytikot seuraavat KONEtta omasta aloitteestaan. KONE ei vastaa heidän esittämistään kommenteista tai arvioista.

PankkiAnalyytikkoPuhelinEmail
ABG Sundal Collier LtdAnders Idborg
+46 8 566 294 90
anders.idborg@abgsc.se
Alphavalue
Valentin Mory
v.mory@alphavalue.eu
Bank of America Merrill Lynch
Vlad Sergievskii
+44 2079961764
vlad.sergievskii@bofa.com
BarclaysLars Brorson
+44 20 3134 1156
lars.brorson@barclays.com
BerenbergJoel Spungin
+44 20 3207 7867Joel.Spungin@berenberg.com
Carnegie Investment Bank AB, Finland BranchTom Skogman
+358 9 6187 1234
tom.skogman@carnegie.fi
CitiKlas Bergelind+44 207 986 4018klas.bergelind@citi.com
Credit SuisseAndre Kukhnin+44 207 888 0350andre.kukhnin@credit-suisse.com
Danske Markets EquitiesPanu Laitinmäki
+358 50 545 1332
panu.laitinmaki@danskebank.com
Detsche Bank
John Kim
+44 207 541 8699
john-b.kom@db.com
DNBTomi Railo
+44 20 7621 6085tomi.railo@dnb.no
Exane BNP ParibasMiguel Borrega
+44 (0) 203 430 8525
miguel.borrega@exanebnpparibas.com
Goldman SachsDaniela Costa
+44 20 7774 8354daniela.costa@gs.com
Handelsbanken Capital MarketsTimo Heinonen
+358 10 444 2483tihe03@handelsbanken.se
HSBC BankPuneet Garg
+91 80 4555 2756puneet.garg@hsbc.co.in
InderesErkki Vesola
+358 50 549 5512erkki.vesola@inderes.fi
Jefferies
Rizk Maidi
+44 20 3207 7806rmaidi@jefferies.com
JP Morgan
Andrew Wilson
+44 (0)20 7742 6332andrew.j.wilson@jpmorgan.com
Kepler CheuvreuxMartin Flueckiger+41 43 333 6005mflueckiger@keplercheuvreux.com
Morgan Stanley
Aurelio Calderon Tejedor
+44 20 7677-0762
aurelio.calderon.tejedor@morganstanley.com
Oddo SecuritiesDelphine Brault+ 33 1 44 51 83 25
dbrault@oddo.fr
OP Financial GroupJussi Mikkonen
+358 10 252 8780
jussi.mikkonen@op.fi
RedburnJames Moore
+44 20 7000 2020james.moore@redburn.com
Royal Bank of CanadaNick Housden
+442074298831
nick.housden@rbccm.com
SEB
Antti Kansanen
+358 9 616 28724antti.kansanen@seb.fi
Societe Generale
Debashis Chand+91 80 6731 7038debashis.chand@sgcib.com
StifelDaniel Gleim+49 (69) 78808 229daniel.gleim@stifel.com
UBSGuillermo Peigneux+46 8 453 73 08Guillermo.peigneux-lojo@ubs.com
Vertical Research Partners
Jeffrey Sprague+1 203 276 5665js@verticalresearchpartners.com

Would you like to explore our corporate site or visit your local website?

Stay on Corporate site

Would you like to browse the solutions available in your area and the local contact information? Please go to your local website.

Your suggested website is

United Kingdom

Siirry paikalliselle sivustolle